دستگاه ذخیره ساز اطلاعات

کیونپ چیست؟

[vc_row full_width=”stretch_row” full_height=”yes” columns_placement=”stretch” equal_height=”yes” content_placement=”middle”][vc_column][vc_column_text]کیونپ چیست؟ Network Attached Storage (NAS) QNAP سیستم هایی هستند که از یک یا چند هارد دیسک تشکیل شده اند که به طور مداوم به اینترنت متصل هستند. QNAP به “مرکز” پشتیبان شما یا واحد ذخیره سازی تبدیل می شود که تمام پرونده ها و رسانه های مهم شما مانند عکس ها ، فیلم ها و موسیقی را ذخیره می کند. تصور کنید این هارد دیسک اکسترنال شماست ، بلکه بیشتر از همه جا آن را در خانه قرار می دهد و برای شما و خانواده قابل استفاده در هر زمان و هر مکان است.

طراحی شده توسط سیستم عامل QTS NAS

در توضیح این موضوع که کیونپ چیست؟ باید بگوییم که QTS برای ارائه برنامه ها و خدمات با کارایی بالا که نیازهای شما را در به اشتراک گذاری فایل ، مدیریت ذخیره سازی ، پشتیبان گیری ، محیط های مجازی ، چندرسانه ای و موارد دیگر برآورده می کنند ، ارائه شده است. با مرکز برنامۀ QNAP ، کاربران می توانند به راحتی از برنامه های قدرتمند تجاری و سرگرمی در خانه لذت ببرند.

qnap

 

چرا به QNAP نیاز دارید؟

می دانیم که شما اغلب به ذخیره سازی فکر نمی کنید ، بنابراین ما یک راه حل برای شما ایجاد کرده ایم. ذخیره با QNAP به شما امکان می دهد در نحوۀ ذخیره سازی و نحوۀ استفاده مجدد و بازدید مجدد از پرونده های خود ، دوباره فکر کنید.

·        پشتیبان گیری از پرونده

دیگر مجبور نیستید دوباره پرونده ای را با QNAP NAS از دست دهید. در صورت بروز هرگونه اتفاقی مانند خرابی هارد دیسک یا حتی از دست رفتن کامپیوتر یا لپ تاپ ، به عنوان راه حل پشتیبان شما عمل می کند!

·        پرونده های خود را متمرکز و سازماندهی کنید

آیا تا به حال پیش آمده است که بخواهید به فایلی که در دستگاه دیگری ذخیره شده دسترسی پیدا کنید؟ مرکزی سازی پرونده ها با QNAP دسترسی به پرونده ها را در هر کجا و هر زمان برای شما یا دوستان ، خانواده یا همکاران آسان می کند.

 

·        اشتراک فایل

“چگونه می خواهید من آن را ارسال کنم؟” چیزی است که من و شما در طول کارهای روزمره هنگام کار با همکاران یا هم تیمی ها می شنویم. به جای انتظار برای بارگذاری یا ضمیمه کردن پرونده ، می توانید با به اشتراک گذاشتن یک لینک منحصر به فرد برای پرونده های پروژه ، آلبوم ها ، فیلم ها و موسیقی خود ، پرونده ها را به راحتی ارسال کنید.

ذخیره ساز های حرفه ‌ای کیونپ

 

·        ذخیره سازی اضافی

پرونده های ما در حال بزرگ و بزرگتر شدن هستند ، زیرا استانداردهای با وضوح بالا صنعت الکترونیک مصرفی را به خود اختصاص داده اند. QNAP NAS در تمرکز پرونده هایی مانند عکس ، فیلم و موسیقی که هرگز دوست ندارید از دست بدهید ، نقش مفیدی دارد.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید” color=”blue” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fraynegar.com%2Fcontact-us%2F|title:%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%85%D8%A7||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

·        پرونده های خود را ایمن کنید

ذخیره ساز QNAP به جای ذخیره پرونده ها در ابر عمومی (iCloud) ، مانند ابر شخصی شما عمل می کند که مختص شما و فقط شماست. این سیستم ایمن و قابل اعتماد است.

·        دسترسی از راه دور

QNAP به دستگاه پشتیبان خارجی شما تبدیل می شود ، که توسط آن به وب متصل می شود تا بتوانید در هر مکان و هر زمان به آن دسترسی داشته باشید. QNAP بسیاری از برنامه های اختصاصی را در تلفن برای لذت بردن و استفاده از کاربران فراهم می کند.

مبانی NAS

NAS  (Network-attached Storage) یک دستگاه ذخیره داده است که در آن می توانید عکس ، فیلم ، موسیقی و اسناد خود را در آن نگه دارید. NAS می تواند فقط توسط خود شما استفاده شود ، یا با گروه های بزرگی مانند خانواده ها / دوستان یا بین همکاران به اشتراک گذاشته شود. NAS از طریق دستگاه های تلفن همراه و کامپیوتر نیز قابل دسترسی است. اگر تا به حال در مورد مزایای NAS نسبت به سرویس های ابری (iCloud) تعجب کرده اید ، یک NAS امکانات تفریحی بیشتری را برای شما فراهم می کند! بیایید این ویژگی های خاص را ببینیم.

·        ذخیره اطلاعات

NAS حجم زیادی از هر نوع داده را با خیال راحت ذخیره می کند. ظرفیت ذخیره سازی به ظرفیت درایوهای هارد دیسک (HDD) یا درایوهای حالت جامد (SSD) که تنظیم کرده اید بستگی دارد. NAS می تواند حجم بالقوه زیادی از داده را بدون هیچ گونه هزینه ماهانه پشتیبانی کند در حالی که ذخیره سازی داده های راحت همان سرویس های ابری را حفظ می کند.

 QNAP چیست؟

 

·        اشتراک گذاری آسان

QNAP NAS شما ابر (iCloud) خصوصی شماست. نه تنها می توانید تمام ظرفیت آن را بگیرید ، بلکه می توانید از آن به عنوان سرور داده با دیگران نیز استفاده کنید. خانواده ، دوستان یا اعضای تیم شما می توانند پرونده ها را به راحتی بین سیستم عامل های مختلف از جمله Windows ، Mac ، iPhone و Android به اشتراک بگذارند و همگام سازی کنند. اگر می خواهید مجموعه ای از عکس های سفر خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، فقط به آنها لینک پوشه را بدهید و آنها می توانند مطالب را مشاهده کنند و تصاویر خود را برای تعریف مجموعه شما بارگذاری کنند.

·        همۀ داده های خود را در یک مکان مدیریت کنید

فضای QNAP NAS را می توان روی کامپیوتر نصب کرد. Mounting”” حالتی است که دستگاه توسط کامپیوتر شناخته می شود. هنگامی که NAS بر روی کامپیوتر شما نصب می شود ، می توانید محتویات را در بخش File Explorer” > “Network”” در Windows یا Finder” > “Places”” در Mac مشاهده کنید. 80٪ از کاربران QNAP با بهره گیری از این ویژگی محیط بسیار مناسبی را برای دسترسی به پرونده هایشان فراهم می کنند.

این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از مکانی دور به NAS دسترسی پیدا کنید. فقط مرورگر خود را باز کنید و داده ها در دسترس شما هستند.

با استفاده از File Station” می توانید فایل ها را از منابع دیگر از جمله حافظه USB ، دستگاه های تلفن همراه و دیسک های نوری مشاهده و مدیریت کنید.

·        امنیت

فناوری رمزگذاری QNAP داده های شما را ایمن کرده و از دسترسی غیر مجاز جلوگیری می کند. برنامه امنیت مشاور داخلی همچنین از پرونده های شما در برابر ویروس ها و بدافزارها محافظت می کند.

ذخیره ساز تحت شبکه

NAS چه کاری می تواند انجام دهد؟

·        مدیریت عکس

با ذخیرۀ سریع عکس در NAS خود ، فضای ذخیره سازی تلفن خود را آزاد کنید. هر عکسی که در QNAP NAS ذخیره شده باشد نیز با استفاده از یک برنامه ، همراه عکس اختصاصی برای تلفن در هر زمان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. مرتب سازی و یافتن پرونده ها نیز با فناوری تشخیص تصویر AI QNAP بسیار ساده شده است.

·        مدیریت فیلم

فیلم ها را از طریق تلویزیون یا کامپیوتر خود تماشا کنید و به راحتی آنها را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

·        مدیریت موسیقی

موسیقی را از هر دستگاه یا از هر سیستم عاملی ذخیره و مدیریت کنید. موسیقی خود را جستجو و دسته بندی کنید ، لیست پخش ایجاد کنید و آهنگ های منتخب خود را در ماشین خود پخش کنید. یا می توانید زنگ هشدارها را برای بیدار کردن تنظیم کنید.

QNAP

·        جریان

موسیقی ، عکس و فیلم ذخیره شده در NAS خود را در دستگاه های مختلف پخش جریانی کنید. به عنوان مثال ، فیلم ها را از طریق Amazon Fire TV ، دستگاه های DLNA ، Android TV پخش کنید یا برای پخش موسیقی با بلندگوها با استفاده از USB یا Bluetooth  متصل شوید.

·        و بیشتر!

استفاده بالقوه از QNAP NAS تقریباً بی پایان است. می توانید از آن به عنوان راه حل نظارت بر منزل یا حرفه ای یا به عنوان سرور در یک دفتر استفاده کنید. QNAP NAS یک مارک قابل اعتماد است و به دلیل انعطاف پذیری ، توسعه پذیری و کیفیت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم همه ی آن چرا که در مورد سوال کیونپ چیست نیاز داشتید پاسخ دهیم. درصورت تمایل میتوانید با کارشناسان رای نگار تماس بگیرید تا تخصصی تر مشاوره شوید.

نمایندگی فروش کیونپ در ایران

رای نگار بعنوان نماینده خرید و فروش محصولات کیونپ در ایران فعالیت داشته و تمامی محصولات ارائه شده در این مجموعه دارای گارانتی محوصل میباشد تا خیال شما از اصالت کالا راحت باشد. بهترین قیمت محصولات کیونپ را از رای نگار بخواهید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا بصورت تخصصی و رایگان مشاوره دریافت کنید. رای نگار در کنار شماست.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”menu_order title” order=”ASC” category=”qnap-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af-%d9%87%d8%a7″][/vc_column][/vc_row]

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند