معرفی شرکت کیونپ

معرفی شرکت کیونپ

[vc_row full_width=”stretch_row” full_height=”yes” columns_placement=”stretch” equal_height=”yes” content_placement=”middle”][vc_column][vc_column_text]در این مقاله سعی داریم به معرفی شرکت کیونپ بپردازیم.  شرکت کیونپ یکی از شناخته شده ترین برند های جهان در زمینه تولید کنندگان تجهیزات ذخیره ساز تحت شبکه و امنیت شبکه ای است. و البته این شرکت دارای یک شبکه فروش برای ارائه محصولات و خدمات و پس از فروش گسترده در همه کشور می باشد. همان طور که ذکر شد کیونپ دارای یک شبکه فروش است که از جمله در ایران، نیز شرکت کیونپ دارای دفتر مدیریت منطقه ای بوده. وجود یک دفتر qnap در ایران میتواند برای این شرکت سودساز باشد.چون کیونپ در ایران خود یکی از مزایای انتخاب برند کیونپ نسبت به سایر تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات می باشد.

بررسی دقیق و معرفی شرکت کیونپ

شرکت کیونپ با تمرکز بر ذخیره سازی ، شبکه سازی و نوآوری های ویدئویی هوشمند ، سعی در ایجاد یک اکوسیستم فناوری بر اساس نرم افزار مبتنی بر اشتراک و کانال های خدمات متنوع دارد. کیونپ NAS  را چیزی فراتر از یک ذخیره سازی ساده تصور میکند. و یک زیرساخت شبکه مبتنی بر ابر برای کاربران ایجاد کرده است. تا بتوانند تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، محاسبات لبه و یکپارچه سازی داده ها را بر روی راه حل های کیونپ خود انجام دهند.

qnap featureاستراتژی گسترش جهانی کیونپ

  • دفتر مرکزی کیونپ در تایپه تایوان قرار دارد.
  • 15 دفتر زیرمجموع شرکت کیونپ در 28 کشور دنیا
  • بیش از 1300 کارمند فعال در سراسر جهان
  • بیش از 300 مهندس تحقیق و توسعه

با کیونپ به سمت تحول دیجیتال حرکت کنید.

سه ستون اصلی کیونپ برای کمک به مشتریانش در سرعت بخشیدن به تحول دیجیتالی:

–         ذخیره سازی هوشمند

  • شبکه هوشمند و ویدئو هوشمند

کیونپ مطابق با روند سرمایه گذاری در فناوری های جدید زیرساخت فناوری اطلاعات است و به ارائه راه حل های کلان مشتری مداری می پردازد که این از جمله مباحث مهم در معرفی شرکت کیونپ است.

 

نقاط عطف و مهم در تاریخچه کیونپ:

2019

فضای ذخیره سازی Cloud Gtorage Gateaway  در بخش های خصوصی و عمومی فضای ابری ایجاد کرد. که برای تحقق بخشیدن به برنامه های ابری ترکیبی اقدام می کند.

2018

راه اندازی  TS251B که اولین چند رسانه ای خانه ای با توسعه PCle بود.

qnap2017

راه اندازی اولین NAS  مدل TS-x77  که بر اساس تکنولوژی Ryzen  ساخته شد بود

2016

راه اندازی دو کنترل کننده NAS  مدل  Enterprise ZFS سری های  ES1640dc و ES1640dc نسخه 2

2015

جهان.Thunderbolt™ 2 Turbo vNAS TVS-871T.راه اندازی اولین

2014

ایستگاه مجازی سازی راه اندازی شد. که TS-469 Pro در 50 محصول برتر فناوری 2013 PCWorld حضور دارد.

2011

سری پیشرفته SMB Turbo NAS TS-x79 را با پورت LAN 10GbE راه اندازی کرد.

2009

پشتیبانی از پشتیبان گیری ابر شخص ثالث و خدمات مجتمع سازی مجازی از طریق iSCSI.

2008

اضافه شدن پشتیبانی برای تغیر سطح RAID و گسترش ظرفیت.

2006

یک پارچه سازی ایستگاه چندرسانه ای و ایستگاه بارگیری کیونپ در این سال در زمینه NAS چند رسانه ای پیشگام بود.

2004

پیدایش کیونپ.

واحد وای تجاری و کسب و کار

آماده برای آینده

در ادامه بحث معرفی شرکت کیونپ باید بگوییم که کیونپ استاندارد صنعت را برای ارائه ذخیره سازی مقدماتی قدرتمند در برابر آینده و راه حل های نرم افزاری نوآورانه تعیین کرده است. کیونپ در دستیابی به راه حل هایی که به کسب و کارها کمک می کند تجربه داده خود را مدرن کرده و استراتژی های چند ابری را در عصر ابر به کار گیرند.

چشم اندازه جدید IT را شکل دهید.

با توجه به نقاط قوت کیونپ در مجازی سازی ذخیره سازی ، کیونپ یک راه حل انقلابی مجازی سازی شبکه را به همراه نمونه سخت افزاری قوی ارائه می دهد تا بتواند استقرار و مدیریت شبکه ساده و متمرکز را از لبه به هسته به ابر فراهم کند.

 

تجزیه و تحلیل داده های ویدئویی با استفاده از هوش مصنوعی

 

به دنبال موج هوش مصنوعی ، ویدئو به مرز بعدی Big Data تبدیل شده است.کیونپ با استخراج حداکثر مقدار از داده های ویدئویی ، به کسب و کارها برای فعال کردن سرویس های هوشمند کمک زیادی میکند.

مونتاژ داخلی

کیونپ محصولات مبتنی بر فضای ذخیره سازی ، شبکه و ویدئویی هوشمند را بر اساس اصول قابلیت استفاده ، امنیت بالا و مقیاس پذیری انعطاف پذیر ارائه می دهد. کارخانه خود کیونپ با خطوط تولید تمام فرآیند دارای گواهینامه ISO 9001 سیستم های مدیریت کیفیت ، ISO 14001 سیستم های مدیریت محیط زیست ، ISO 45001 سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ، و ISO 27001 سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات است.

در متن بالا شما NAS را دیدید اگر سوال شد که سیستم NAS در کیونپ چیست به این قسمت توجه کنید.

استوریج کیونپسیستم NAS

NAS  همان به زبان ساده فضای ذخیره سازی متصل به شبکه است. یک فضای ذخیره سازی است که شما میتوانید عکس ، فیلم ، موسیقی و اسناد را در آن نگه دارید. از NAS شما میتوانید فقط خودتان استفاده کنید یا یا با گروه های بزرگی مانند خانواده ها / دوستان یا بین همکاران به اشتراک بگذارید. همچنین از طریق دستگاه های تلفن همراه و رایانه می توان به NAS دسترسی داشت. اگر تا به حال در مورد مزایای NAS نسبت به سرویس های ابری تعجب کرده اید ، یک NAS و امکانات تفریحی بیشتری را برای شما فراهم می کند. بیایید این ویژگی های خاص را بررسی کنیم.

1.ذخیره اطلاعات

NAS حجم زیادی از هر نوع داده را با خیال راحت ذخیره می کند. ظرفیت ذخیره سازی به ظرفیت درایوهای دیسک سخت (HDD)یا درایوهای حالت جامد(پایدار) (SSD) که تنظیم کرده اید بستگی دارد. NAS می تواند حجم بالقوه زیادی از داده را بدون هیچ گونه هزینه ماهیانه پشتیبانی کند در حالی که ذخیره سازی داده های راحت همان سرویس های ابری را حفظ می کند.

  1. پشتیبان گیری از اطلاعات

پس از راه اندازی ، داده های موجود در تلفن و رایانه شما به طور خودکار در  NASشما پشتیبان تهیه می شوند. اگر به حفاظت بیشتری نیاز دارید ، می توانید از این داده پشتیبان مبتنی بر NAS در cloud یا هایNAS دیگر پشتیبان تهیه کنید.

  1. معرفی شرکت کیونپاشتراک گذاری آسان

NASشما ابر خصوصی شماست. نه تنها می توانید تمام ظرفیت آن را بگیرید ، بلکه می توانید از آن به عنوان سرور داده با دیگران نیز استفاده کنید. خانواده / دوستان یا اعضای تیم شما می توانند پرونده ها را به راحتی بین سیستم عامل های مختلف – از جمله Windows ، Mac، Iphone و Android به اشتراک بگذارید و همگام سازی کنید. اگر می خواهید مجموعه ای از عکس های سفری را که با دوستان خود به اشتراک گذاشته اید ، به اشتراک بگذارید ، فقط به آنها یک پیوند به پوشه بدهید و آنها می توانند مطالب را مشاهده کرده و تصاویر خود را برای تعریف از مجموعه شما بارگذاری کنند.

  1. همه داده های خود را در یک مکان مدیریت کنید.

فضای NASرا می توان روی رایانه نصب کرد.

نصب کردن حالتی است که دستگاه توسط رایانه شناخته می شود. وقتی که NAS  برروی رایانه شما نصب است

می توانید مطالب را در بخش “File Explorer”> “Network” در Windows یا “Finder”> “Places” در Mac مشاهده کنید. 80٪ از کاربران QNAP با بهره گیری از این ویژگی محیط محلی بسیار مناسبی را برای دسترسی به پرونده هایشان فراهم می کنند.

این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از دور به NAS دسترسی پیدا کنید. فقط مرورگر خود را باز کنید و داده ها در دسترس شما هستند.

با استفاده از “File Station” ، می توانید فایل ها را از منابع دیگر از جمله حافظه USB ، دستگاه های تلفن همراه و دیسک های نوری مشاهده و مدیریت کنید.

ما در این مقاله سعی داشتیم با معرفی شرکت کیونپ شما را برای خرید تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات همیاری کرده و هر انچه نیاز داشتید در اختیارتان قرار دهیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی فروش کیونپ در ایران

شرکت رای نگار بعنوان یکی از نمایندگی های شرکت QNAP است که با ارائه خدمات عالی و قیمت مناسب در کنار شما عزیزان است. گارانتی اصالت کالا ، تحویل یک روزه ، ارسال رایگان ، تکنسین نصب و راه اندازی ، کارشناسان متخصص و … از جمله خدمات ارائه شده در رای نگار است. همین حالا با ما تماس بگیرید و از این کیفیت عالی لذت ببرید.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”ایا نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید.” color=”blue” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fraynegar.com%2Fcontact-us%2F|title:%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%85%D8%A7||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_category per_page=”24″ columns=”4″ orderby=”menu_order title” order=”ASC” category=”qnap-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af-%d9%87%d8%a7″][/vc_column][/vc_row]

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند