راه حل های ضبط و نظارت تصویری کیونپ دارای گواهینامه دوربین های مدار بسته  IP Grandstream

برنامه ایستگاه نظارت (Surveillance Station) کیونپ، یک سیستم حرفه ای مدیریت نظارت تصویری تحت شبکه است. Surveillance Station یکی از برنامه های پرطرفدار مرکز برنامه های کیونپ می باشد، که می تواند ذخیره ساز تحت شبکه NAS  کیونپ را به یک دستگاه ضبط حرفه ای ویدئوهای تحت شبکه NVR تبدیل کند و شما با استفاده از کامپیوتر شخصی، موبایل و یا نمایشگر محلی (در صورت اتصال کابل  HDMI® ) می توانید از آن استفاده کنید.

صدور گواهینامه از دوربین های مدار بسته IP Grandstream با راه حل های مدیریت ویدیوی کیونپ ، به مشتریان تجاری، یک راه حل قدرتمند نظارت IP با بارگذاری گزینه های ضبط / پخش جریانی ارائه می دهد.

7 1 - راهکار کیونپ برای نظارت تصویری

طبق گزارشات بروکلاین، کارشناس ارشد QNAP Systems، امروزه به طور مشترک صدور گواهینامه Grandstream’s GXV36xx دوربین های نظارت تصویر IP و رمزگذارهای ویدیویی IP GXV350x با راه حل های مدیریت ویدیوی کیونپ را اعلام کردیم. دوربین های IP GXV36xx سازگار با Grandstream با ONVIF، دارای یکپارچه سازی SIP a1] ، [a2 H.264 در زمان واقعی ، PoE یکپارچه ، تصویربرداری HD با کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن، همراه با راه حل های قدرتمند NVR و NAS QNAP ، به مشاغل و مصرف کنندگان اجازه می دهد جریان ویدئو [a3] بین دوربین های Grandstream IP و محصولات مدیریت فیلم کیونپ را برای یک راه حل کامل ضبط و نظارت ، پیکربندی و نگهداری کنند.

درباره کیونپ و نظارت تصویری

QNAP Systems، با هدف ارائه پیشنهادات جامع از راه حل های ذخیره سازی متصل به شبکه NAS  و ضبط کننده فیلم شبکه  NVR ارائه می شود که دارای عملکرد قوی، سهولت استفاده،  ظرفیت ذخیره سازی زیاد و قابل اعتماد است. کیونپ فن آوری ها و طرح هایی را برای تولید محصولات با کیفیت ادغام می کند که کارآیی تجاری را در به اشتراک گذاری پرونده، برنامه های مجازی سازی، مدیریت ذخیره سازی و نظارت در محیط های تجاری بهبود می بخشد و همچنین با ارائه یک تجربه سرگرم کننده از مرکز چندرسانه ای، زندگی سرگرم کننده ای را برای کاربران خانگی به وجود می آورد. دفتر مرکزی کیونپ در تایپه، با نوآوری و اشتیاق بی وقفه راه حل های خود را به بازار جهانی ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.qnap.com مراجعه کنید.

گزارشات درباره کیونپ

میجی چانگ، مدیر کل QNAP Systems ، Inc گفت: “محصولات کیونپ با مشخصات ONVIF سازگار است و ما خوشحالیم که برای سازگاری راه حل های نظارت کیونپ و دوربین های IP Grandstream با Grandstream همکاری می کنیم. ما کارمان را به طراحی NVR حرفه ای مستقل با قدرت در فناوری های ذخیره سازی مبتنی بر IP و همکاری نزدیک با تولید کنندگان دوربین IP به منظور ارائه راه حل های نظارت با کیفیت بالا به بازار اختصاص داده ایم . سازگاری محصولات کیونپ و دوربین های IP Grandstream تلاش ما را برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در هنگام انتخاب یک سیستم نظارت بر IP قابل اعتماد به کاربران ارائه می دهد. ”

خطوط تولید QNAP’s NVR و NAS شامل راه حل های نظارت و ضبط ویدئو و عملکرد بسیار پایدار در ضبط دوربین های چند مگاپیکسلی است.  VioStor NVRیک سیستم نظارتی حرفه ای است که دارای طراحی سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته است که عملکرد چشمگیری را در نظارت و ضبط فیلم در زمان واقعی ارائه می دهد. ویژگی های قدرتمندی مانند نظارت بر چند سرور، مدیریت رویداد پیشرفته، تجزیه و تحلیل هوشمند ویدیو (IVA) ، E-نقشه و برنامه تلفن همراه VMobile برای افزایش کارایی مدیریت نظارت ارائه شده است.

مجموعه Turbo NAS از ویژگی های Surveillance Station برای مدیریت دوربین های IP متصل و راه اندازی یک سیستم نظارت تصویری با ویژگی های نظارت، ضبط و پخش جامع برخوردار است. با قدرت منحصر به فرد ذخیره سازی RAID، کاربران می توانند فیلم های مهم ماموریت را با انتخاب انعطاف پذیری از بین یک راه حل Turbo NAS برای راه حل های اختصاصی نظارت مبتنی بر IP VioStor NVR بر اساس نیازهای خود ایمن کنند.

درباره شبکه های  

32 - راهکار کیونپ برای نظارت تصویری

Grandstream

Grandstream Networks  که در سال 2002 تاسیس شد، پیشروترین تولید کننده راه حل های صوتی / تصویری IP و نظارت تصویری است. Grandstream  با محصولات نوآورانه هزینه های ارتباطی را کاهش می دهد، حفاظت از امنیت و بهره وری را افزایش می دهد و همچنین به SMB و بازارهای مصرف خدمات ارائه می دهد. محصولات مبتنی بر SIP استاندارد باز ما قابلیت همکاری گسترده ای در صنعت، ویژگی های بی نظیر، انعطاف پذیری و رقابت با عملکرد قیمت را دارند.

گزارشات درباره  Grandstream

دیوید لی ، مدیرعامل Grandstream گفت: “ما مفتخریم که همکاری بین کل دوربین های نظارت IP و راه حل های قوی مدیریت فیلمبرداری QNAP Security را اعلام می کنیم. کیونپ با راه حل های قدرتمند و آسان برای ضبط ویدئو، به بازار جهانی خدمت می کند که باعث بهبود کارایی تجارت و نظارت درجه یک به مشتریان خانگی و مشاغل می شود. ترکیبی از Grandstream و QNAP Security یک راه حل نظارتی کامل،  end-to-end است که دارای ویژگی هایی برای پاسخگویی به هرگونه برنامه نظارت است در حالی که امکان رشد در آینده را فراهم می کند. ”

Grandstream نیازهای برنامه HD یا نور کم را با مجموعه ای از راه حل های نظارتی از جمله دوربین های IP جعبه ای، دوربین های مکعبی و مینی گنبد IP ، دوربین های IP خارجی و غیره برآورده می کند. خانواده GXV36xx برنده جایزه راه حل های نظارت تصویری IP، وضوح واضح، کیفیت تصویر، ویژگی های غنی تلفنی، رقابت چشمگیر در عملکرد قیمت، انطباق کامل با استانداردهای صنعت و قابلیت همکاری گسترده با سیستم های مدیریت فیلم صنعت را ارائه می دهد.

تمام دوربین های IP Grandstream از استانداردهای ONVIF و HTTP API برای ادغام آسان با VMS پشتیبانی می کنند. دوربین های Grandstream به طور منحصر به فرد قابلیت پخش صوتی و تصویری دو جهته SIP / VoIP را به تلفن های همراه و تلفن های ویدیویی از هر نقطه در جهان ارائه می دهند.فیدهای ویدئویی زنده با کیفیت بالا از هر دوربین IP GXV را می توان از طریق IP PBX به نقاط انتهایی چندرسانه ای IP از جمله تلفن های ویدئویی Grandstream’s GXV3140 و GXV3175 هدایت کرد.

 

درباره Allnet ایتالیا و نظارت تصویری

llnet ایتالیا توزیع کننده ارزش افزوده و متخصص در راه حل های نوآورانه فناوری اطلاعات است. Allnet Italia که در سال 2000 در بولونیا تأسیس شد، با ALLNET Gmbh اتحاد استراتژیک دارد. مدل توزیع این شرکت متمرکز بر روند فعلی بازار IT، به ویژه در همگرایی ارتباطات از راه دور و امنیت از طریق شبکه های رایانه ای است که به شرکت های تجاری ما امکان می دهد که با موفقیت فناوری های جدید را تجاری کنند. ALLNET برای شرکتهای کوچک و متوسط ایتالیایی، ادارات دولتی، بانکداری و سایر صنایع راه حلهای کاملی ارائه می دهد. آنها منحصراً از طریق نصب و فروشندگان مستقر در سرتاسر ایتالیا فعالیت می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.allnet-italia.it مراجعه کنید.

گزارشات درباره Allnet  ایتالیا

Allnet Italia، شریک توزیع مشترک کیونپ و Grandstream ، نقشی اساسی در تسهیل آزمایش همکاری بین راه حل های QNAP’s NVR و NAS و دوربین های نظارت تصویری IP Grandstream و رمزگذارهای ویدیویی IP ایفا کرد.

امیلیانو پاپادوپولوس ، مدیرعامل Allnet Italia گفت: “صدور گواهینامه از دوربین های مداربسته IP و رمزگذارهای IP Video Grandstream با راه حل های قدرتمند NAS و NVR QNAP یکی از جامع ترین راه حل های امنیتی end-to-end  برای SMB ها و مصرف کنندگان است.” مشاغل و مشتریانی که به دنبال یک راه حل نظارتی قابل اعتماد و آسان برای استفاده هستند ، با ایجاد طیف گسترده ای از دوربین های IP غنی از قابلیت Grandmontream و سازگار با ONVIF و محصولات پیشرفته مدیریت فیلم های کیونپ برای ایجاد یک راه حل نظارت کاملاً جامع ، هیجان زده خواهند شد.